10e Omloop van Hierden
22 april 2017
Home » Elite-mannen ZC / Beloften » Deelnemerslijst 2017
Deelnemers (A) Elite / Beloften en Amateurs
Rugnr.                       Naam Woonplaats Vereniging
           
1 Sjoerd van Aalzum SCHARNEGOUTUM WV Cycling Sneek
2 Pascal   Aandewiel Amsterdam WV de Kannibaal
3 Gerco van de Beek OLDEBROEK WRV de Peddelaars
4 Sjoerd van Beelen Amsterdam A.S.S.W.S.V. SKITS
5 Gijs   Beets AMSTERDAM West Frisia
6 Sjors   Beijer Wageningen STMA Cycling team
7 Bart van den Berg WIJNGAARDEN ZH GRC Jan van Arckel
8 Daniël   Bijlenga Arnhem WV De IJsselstreek
9 Thijs   Boddeus Zwolle Hanzerenners Zwolle
10 Marien   Bogerd Kootwijk WV De IJsselstreek
11 Hessel   Bokhorst ALMERE WTC de Amstel
12 Ron   Bol Utrecht UWTC de Volharding
13 Patrick   Bos AMSTELVEEN WTC de Amstel
14 Jeroen   Breewel WILNIS Uithoornse WTC
15 Erwin   Broers MAARTENSDIJK UWTC de Volharding
16 Peter   Broers Elburg WV Salland
17 Rik   Brouwer Lent WV de Kannibaal
18 Martin   Bruining Sneek WV Cycling Sneek
19 Marco   Brus SCHIJNDEL WV Schijndel
20 Jordy   Buskermolen KUDELSTAART WV Avanti
21 Jerry   Corstiaensen ALMERE W.V. Eemland
22 Kevin   Coster HASSELT WV De IJsselstreek
23 Jeroen   Devilee Leiden LRTV Swift
24 Gerrit-Jan van Duinen WEZEP WV Salland
25 Wim   Engel STAPHORST WV De IJsselstreek
26 Jan   Essers WOLVEGA WV De IJsselstreek
27 Leon   Essink Amsterdam UWTC de Volharding
28 Vincent   Fackeldey LEIDEN LRTV Swift
29 Johan   Flier ELBURG STMA Cycling team
30 Micky van der Giessen AMSTERDAM WTC de Amstel
31 Jasper de Groot Bergambacht GRTC Excelsior
32 Tino   Haakman ENKHUIZEN West Frisia
33 Max   Haaksman ZEIST WV Het Stadion
34 Paul de Haan MEEDHUIZEN Stormvogels Veendam
35 Dennis   Haanstra SNEEK WV Cycling Sneek
36 Gerard   Haasjes Staphorst ATB vereniging Oldebroek
37 Jasper van Haaster NIEUWEGEIN UWTC de Volharding
38 Paul   Hagen BILTHOVEN UWTC de Volharding
39 Bart   Harmsen AMSTELVEEN WTC de Amstel
40 Ruben   Hoekstra Heerenveen WV Cycling Sneek
41 Arjan   Hofman NUNSPEET Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam
42 Pieter   Homan UITHOORN UWTC de Volharding
43 Corné ten Hove Elburg WV De IJsselstreek
44 Erik   Huisman GRONINGEN Gaul !
45 Koen   Jansen BAAK RTV Vierakker-Wichmond
46 Martijn   Knol ZWOLLE WV de Kannibaal
47 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK DRC de Mol
48 Damian   Kooreman AALSMEER WV Noord-Holland
49 Heini   Koornberg ZWOLLE Hanzerenners Zwolle
50 Marten   Koster Gouda GRTC Excelsior
51 Remko   Kramer Nijmegen Marco Polo Cycling Club
52 Mike   Kuyper dronten K.W.C. Kampen
53 Joost van Leeuwen Ede AR en TV de Adelaar
54 Sander   Leppers VEENENDAAL WV de Valleirenners AXA
55 Martijn   Lust tuitjenhorn UWTC de Volharding
56 Daniel   Marsmans Utrecht USWV de Domrenner
57 Jaap van der Meij KATWIJK LRTV Swift
58 Jeroen van der Meulen URETERP WV Otto Ebbens
59 Tom   Meulendijks Nijmegen MTB Licht Verzet
60 Henri   Mol HULSHORST WV De IJsselstreek
61 Emiel   Molenschot Zundert Willebrord Wil Vooruit
62 Gerjan de Mooij AMERSFOORT W.V. Eemland
63 Gerben   Mos HAVELTE WV De IJsselstreek
64 Rick   Nobel Foudgum WRV de Peddelaars
65 Max van Overbeek Beusichem W.V. Eemland
66 Jochem   Paalman NIJVERDAL Twente-Salland Cycling Team
67 Niels van Panhuis Ermelo WV De IJsselstreek
68 Jarno   Pannekoek EPE WV De IJsselstreek
69 Teunis de Peuter UTRECHT UWTC de Volharding
70 Thijs   Poelstra Berg en dal WV de Kannibaal
71 Pim   Poortinga KAMPEN Hanzerenners Zwolle
72 Barry   Porsius LELYSTAD WV Alcmaria Victrix
73 Gaatze   Postma MUNEIN WV Cycling Sneek
74 Tjalling   Reijmer Utrecht TWV De Peddelaars
75 Luuk   Rutten Wageningen WV de Maaskant
76 Maarten   Schoemaker Nijmegen WV de Kannibaal
77 John   Schouten Harderwijk WV De IJsselstreek
78 Leander   Schreurs ELBURG WV Noord-Holland
79 Tristan   Sint Nicolaas DORDRECHT DRC de Mol
80 Stefan   Slager BEESD Cycloteam.nl
81 Wilfred   Slieker MONSTER Westland Wil Vooruit
82 Rick   Smit Kampen WRV de Peddelaars
83 Gerwin   Smit ROUVEEN WV Noord-Westhoek
84 Dennis   Smit Zwanenburg WV Noord-Holland
85 Mathijs   Steenhuis SNEEK WV Cycling Sneek
86 Steven   Stenekes Bennekom Uithoornse WTC
87 Stefan   Teunis Malden Marco Polo Cycling Club
88 Sent   Tissingh GRONINGEN W.V. Meteoor Assen-Roden
89 Ruben   Ubels NIJKERK W.V. Eemland
90 Marc   Veldt AMSTELVEEN WTC de Amstel
91 Andreas   Verwaal Apeldoorn AR en TV de Adelaar
92 Jorne   Videler BADHOEVEDORP HSC de Bataaf
93 Gino Luca   Vierhouten HULSHORST ASC Olympia
94 Robert de Vries Zwolle Hanzerenners Zwolle
95 Jorrit   Walgien Amersfoort W.V. Eemland
96 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST WTC de Amstel
97 Andries   Weening kootstertille WV Cycling Sneek
98 Pieter-Paul de Weerd 't Harde WV De IJsselstreek
99 Jeroen   Wellner UTRECHT CS030
100 Mark   Wencker-Borck AMSTERDAM HSC de Bataaf
101 Robin   Wennekes DODEWAARD TWC Tempo
102 Jeroen   Wesselius VOORBURG RWV de Spartaan
103 Franklin   Wessels AALSMEER WTC de Amstel
104 Ruben   Wieberdink ELBURG WV De IJsselstreek
105 Rik   Wielink APELDOORN AR en TV de Adelaar
106 Frank   Wierstra Burgum WV Cycling Sneek
107 Wesley   Willems STEENDEREN RTV Vierakker-Wichmond
108 Marcel   Wouters GROESBEEK WV de Kannibaal
109 Marc   Zonnebelt HARDERWIJK STMA Cycling team
110 Patrick   Zonnenberg Dronten WV De IJsselstreek

 

Powered by Sagitarius CMS