10e Omloop van Hierden
22 april 2017
Home » Elite-mannen ZC / Beloften » Uitslagen 2017
Uitslagen (A) Elite / Beloften en Amatuers
Positie   Deelnemer                              Woonplaats                           Rugnr. 
1 Marco Brus SCHIJNDEL 19
2 Patrick Bos AMSTELVEEN 13
3 Roy Pieters ZWANENBURG 114
4 Arjan Hofman NUNSPEET 41
5 Jeroen Breewel WILNIS 14
6 Jordy Buskermolen KUDELSTAART 20
7 Dion van Nierop ZOETERWOUDE 112
8 Franklin Wessels AALSMEER 103
9 Jorne Videler BADHOEVEDORP 92
10 Gerben Mos HAVELTE 63
11 Dennis Smit ZWANENBURG 84
12 John Schouten HARDERWIJK 77
13 Arjan Arentsen HARDERWIJK 111
14 Marc Veldt AMSTELVEEN 90
15 Joost van Leeuwen EDE 53
16 Marcel Wouters GROESBEEK 108
17 Steven Stenekes BENNEKOM 86
18 Jake Griffin MAARN 115
19 Jermo Le Fevre PURMEREND 123
20 Gijs Jorna DIEMEN 122
21 Jaap van der Meij KATWIJK 57
22 Gino Luca Vierhouten HULSHORST 93
23 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK 47
24 Ruben Hoekstra HEERENVEEN 40
25 Marten Koster GOUDA 50
26 Kevin Coster HASSELT 22
27 Henri Mol HULSHORST 60
28 Leander Schreurs ELBURG 78
29 Jorjan Jorritsma APPELSCHA 118
30 Martijn Knol ZWOLLE 46
31 Jasper Schouten DRONTEN 117
32 Pieter Homan UITHOORN 42
33 Jorrit Walgien AMERSFOORT 95
34 Ruben Wieberdink ELBURG 104
35 Sjors Beijer WAGENINGEN 6
36 Marien Bogerd KOOTWIJK 10
37 Rick Smit KAMPEN 82
38 Rik Wielink APELDOORN 105
39 Frank Wierstra BURGUM 106
40 Luuk Rutten WAGENINGEN 75
41 Gerco van de Beek OLDEBROEK 3
42 Gerrit-Jan van Duinen WEZEP 24
43 Sent Tissingh GRONINGEN 88
44 Jan-Willem van Soest LEIDERDORP 120
45 Timo Verbeek ZOETERMEER 113
46 Remko Kramer NIJMEGEN 51
47 Rik Brouwer LENT 17
48 Wilfred Slieker MONSTER 81
49 Maarten Schoemaker NIJMEGEN 76
50 Heini Koornberg ZWOLLE 49
51 Jelmer Nuijten SOEST 124
52 Pim Poortinga KAMPEN 71
53 Martin van de Pol AMERONGEN 116
54 Koen Jansen BAAK 45
55 Jarno Pannekoek EPE 68
57 Simon Broekhuis ZWOLLE 121
DNF Hessel Bokhorst ALMERE 11
DNF Erwin Broers MAARTENSDIJK 15
DNF Peter Broers ELBURG 16
DNF Jerry Corstiaensen ALMERE 21
DNF Micky van der Giessen AMSTERDAM 30
DNF Jasper de Groot BERGAMBACHT 31
DNF Gerard Haasjes STAPHORST 36
DNF Jasper van Haaster NIEUWEGEIN 37
DNF Raymond Koch ZWOLLE 119
DNF Damian Kooreman AALSMEER 48
DNF Mike Kuyper DRONTEN 52
DNF Sander Leppers VEENENDAAL 54
DNF Daniel Marsmans UTRECHT 56
DNF Emiel Molenschot ZUNDERT 61
DNF Gaatze Postma MUNEIN 73
DNF Andreas Verwaal APELDOORN 91
DNF Robert de Vries ZWOLLE 94
DNF Andries Weening KOOTSTERTILLE 97
DNF Mark Wencker-Borck AMSTERDAM 100
DNF Patrick Zonnenberg DRONTEN 110

Bron : KNWU 

Powered by Sagitarius CMS