10e Omloop van Hierden
22 april 2017
Home » Amateurs » Deelnemerslijst 2017
Inschrijvingen Amateurs update 18-04-2017

 

Rugnr. Deelnemer Woonplaats
     
1 Roland Aartsen HARDERWIJK
2 Martein Akse HEERDE
3 Joost Arentsen VARSSEVELD
4 Sjors Beijer WAGENINGEN
5 Paul van den Belt RIJSSEN
6 Guido Benthem VELP
7 Gerjo Berentschot ZELHEM
8 Johan Betten GRONINGEN
9 Jan Bloemert ZWARTSLUIS
10 Henk Jan Borghuis NIJVERDAL
11 Arjen Bos BOLSWARD
12 Bas Bosma MEPPEL
13 Martijn Bouwhuis OMMEN
14 Bauke Bouwstra WORKUM
15 Hemmo Boven SCHILDWOLDE
16 Marius van Breda WASSENAAR
17 Nils ten Brinke APELDOORN
18 Martin Bruining SNEEK
19 Tom Buurman WIERDEN
20 Mark Ten Cate GRONINGEN
21 Henri ter Denge RIJSSEN
22 Matthijs Dijkstra GRONINGEN
23 Hendrik Dorgelo ZWOLLE
24 Gerrit-Jan van Duinen WEZEP
25 Jan Dunnewind BANT
26 Benjamin van Elburg DEDEMSVAART
27 Johan Flier ELBURG
28 Jelmer Groen DRONTEN
29 Maarten Groote Punt ROSSUM OV
30 Jesse Haaksman ZEIST
31 Gerard Haasjes STAPHORST
32 Arthur Helder OMMEN
33 Mark Hermsen OCHTEN
34 Eddy Hermsen OCHTEN
35 Jos Huisman ZWOLLE
36 Spike Huisman AMSTERDAM
37 Erik Huisman GRONINGEN
38 Christiaan Jansen HARDENBERG
39 Kars Jansman HELLENDOORN
40 Gerhard Joling KRIMPEN AD IJSSEL
41 Robert de Jong ZEEWOLDE
42 Eelke de Jong GRONINGEN
43 Martijn de Jonge GRONINGEN
44 Arnout Kempenaar DRONTEN
45 René Klompstra LELYSTAD
46 Jan Willem Kreuger OLDEBROEK
47 Bouwe Kuin BLESDIJKE
48 Mike Kuyper DRONTEN
49 Ruben Lukas VROOMSHOOP
50 Steve McEwen WAPENVELD
51 Mart Menger NOORDHORN
52 Egon Nanninga LELYSTAD
53 Gijs Nederlof KAMERIK
54 Johan Overweg OMMEN
55 Willard Paalman VRIEZENVEEN
56 Arjan Paalman RIJSSEN
57 Jarno Pannekoek EPE
58 Han Peeneman HOOGEVEEN
59 Ton de Pie EPE
60 Selmar Pigge WOLVEGA
61 Martin van Plateringen ALMERE
62 Barry Porsius LELYSTAD
63 Gaatze Postma MUNEIN
64 Lars Rietveld OUDEWATER
65 Christiaan de Rijk DE MEERN
66 Ferry de Ruiter PUTTEN
67 Maurice Santman ALMELO
68 Stefan Slager BEESD
69 Anko Smilda LEEK
70 Rafaël Spier LOOSDRECHT
71 Dennis Steverink ASSEN
72 Manfred Stienstra AMSTERDAM
73 Arnold van de Streek OLDEBROEK
74 Paul Talens ZWOLLE
75 Sent Tissingh GRONINGEN
76 Albert Tuin STAPHORST
77 Ruben Ubels NIJKERK
78 Gerwin Veltman ENSCHEDE
79 Thomas Verstraeten ALMERE
80 Andreas Verwaal APELDOORN
81 Jorne Videler BADHOEVEDORP
82 Martin de Vries HEERENVEEN
83 Marcel Weinans RODEN
84 Han van de Werfhorst OMMEN
85 Sander Westerlaan GRONINGEN
86 Arnoud Witsenburg DRIEBERGEN
87 Patrick Zonnenberg DRONTEN

 

Powered by Sagitarius CMS