10e Omloop van Hierden
22 april 2017
Home » Elite-mannen ZC / Beloften
Uitslag Elite / Beloften
Positie. Deelnemer Woonplaats Rugnr.
1 Robert Berk PIJNACKER 10
2 Jasper Schouten DRONTEN 53
3 Jordy Buskermolen KUDELSTAART 89
4 Stan Wijkel HOLSLOOT 79
5 Dennis Buijs BENTHUIZEN 15
6 Kevin Coster HASSELT 16
7 Marien Bogerd KOOTWIJK 11
8 Jelmer Nuijten SOEST 91
9 Arjan Arentsen HARDERWIJK 96
10 Andries Weening KOOTSTERTILLE 74
11 Jasper Bugter ELDEN 14
12 Jan Lof BROEK IN WATERLAND 39
13 Daniël Langereis DELFT 38
14 Dylan van Zijl HARDERWIJK 97
15 Sebastiaan ten Zeldam HAARLEM 83
16 Melvin Bos SINT PANCRAS 13
17 Bram Verweij HAREN GN 64
18 Jerry Roling HEEMSKERK 51
19 Eddy van IJzendoorn TIEL 98
20 Jelmer Arendshorst NIEUWLEUSEN 2
21 Martin van de Pol AMERONGEN 49
22 Martin Mijnten HOEVELAKEN 92
23 Mark van Velthoven WATERINGEN 99
24 Steven Stenekes BENNEKOM 57
25 Robbert Schaap VOORBURG 52
26 Julian Stolk PIJNACKER 58
27 Jurriaan Vos OUD-ZEVENAAR 69
28 Jurgen Timmerman DRONTEN 60
29 Jorrit Walgien AMERSFOORT 71
30 Sven Tellegen HATTEM 59
31 Niels Beelen NUNSPEET 6
32 Rick Smit 'T HARDE 55
33 Sven Asjes HAARLEM 95
34 Bram van der Zwet ROELOFARENDSVEEN 86
35 Niels Meereboer GRONINGEN 41
36 Lars van Uum HARDERWIJK 61
37 Olav Wallinga ZUTPHEN 72
38 Carlos Schreuder VEENENDAAL 54
39 Jeffrey Vink VEENENDAAL 67
40 Jaap Berg VEENENDAAL 8
41 Robert de Vries ZWOLLE 70
42 Arjan de Haan ROUVEEN 27
43 Henri Mol HULSHORST 43
44 Stephan Bouman WOUDENBERG 94
45 Gijs Vierling DOORWERTH 66
46 Jan Essers WOLVEGA 20
47 Emiel Molenschot ZUNDERT 44
48 Danny Kroeze ACHTERVELD 37
49 Tino Haakman ENKHUIZEN 25
50 Tim Groot BOVENKARSPEL 24
51 Corné ten Hove ELBURG 30
52 Jan Dijkstra DRACHTEN 18
53 Erik v.d. Worp GRONINGEN 81
54 Eddy Gödde ZWIJNDRECHT 93
55 Harro Groeneveld ZALK 88
56 Bouwe Boonstra ROTTERDAM 12
57 Jan-Willem Groeneveld ROTTERDAM 22
58 Jurrien Bakker SCHERPENZEEL 4
59 Nander de Vette ROTTERDAM 65
60 Wessel van Koppen SCHIPLUIDEN 36
61 Dylan Newbery RENKUM 45
62 Patrick Stam UITGEEST 56
63 Pieter-Paul de Weerd 'T HARDE 75
64 Patrick Coster HASSELT 17
65 Crispijn Ariëns WOLVEGA 3
66 Tom Wijkel EXLOO 87
67 Sil Faber URETERP 21
68 Frank Wierstra BURGUM 78
69 Gary Hekman KAMPEN 84
70 Lieven Anthonise DORDRECHT 1
71 Stijn Oost EMMER COMPASCUUM 47
72 Edward Jansen ZOETERMEER 32
73 Aron de Jong LEEUWARDEN 33
74 Jan-Willem Kamphof EINDHOVEN 34
DNF Gerco van de Beek OLDEBROEK 5
DNF Ronald van Egmond TIEL 90
DNF Max Haaksman ZEIST 26
DNF Sjoerd den Hertog GRONINGEN 28
DNF Pieter Homan UITHOORN 29
DNF Henriek van Milligen HIERDEN 42
DNF Dorus de Rijk DE RIJP 85
DNF Ruben Wieberdink ELBURG 76

Bron : knwu

Powered by Sagitarius CMS